Service Category: Hizmetlerimiz

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Standard

Depolama

Aktüel Sistem ve Bilgi Teknolojileri teknik ekibi olarak işletmenizin çalışma mantığını ve iş hacminizi analiz ederek işletmenize en uygun depolama çözümünü tüm süreçleriyle beraber size sunuyoruz.

Standard

Yedekleme

Aktüel Sistem ve Bilgi Teknolojileri olarak işletmenizin tüm verilerini risk analizlerine göre kritiklik seviyesi değişkenlerini dikkate alarak işletmenize en uygun yedekleme modelini konumlandırıyoruz.

Standard

Risk Analizi

Aktüel Sistem ve Bilgi Teknolojileri işletmenizin devamlılığı için vazgeçilmez hale gelen bilgi teknolojileri ile ilgili bugün ve gelecekte herhangi bir sorun yaşamamanız için hayati önem taşıyan aşağıdaki üç durum ile alakalı risk analizlerini sizlere sunuyoruz.

Standard

Projelendirme

Aktüel Sistem ve Bilgi Teknolojileri olarak sektörde 10. yılın verdiği birikimle işletmenizin tüm bilgi teknoloji yapısına en uygun senaryonun belirlenmesi ve projelendirilmesi konusunda sizinle koordine çalışarak öngörülerimizi rapor halinde size sunarak iş akışınızı kolaylaştırıyoruz.

Standard

Network İzleme

Aktüel Sistem ve Bilgi Teknolojileri olarak işletmenizdeki tüm aktif cihazların (Switch,Firewall,Server vs) tek bir merkezden izlenmesi, yönetilmesi ve kontrolünün sağlanması süreçleri ile sistem çalışabilirliğinizi maksimum seviyeye taşıyoruz.

Standard

Sistem Kurulum ve Konfigürasyon

Verilerin büyümesi ve kullanılan yazılım sayısının çoğalması işletmelerin mevcut kaynak ihtiyaçlarını artırmıştır. Kullanılan sistemler her gün büyümeye ve daha karmaşık hale gelmeye devam etmektedir. Büyüme-genişleme analizi yapılmadan kurulan ve oluşturulan sistemlerin kontrolü ve yönetimi giderek zorlaşmaktadır.