Sophos

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

SOPHOS: GELİŞMİŞ SİBER GÜVENLİK

YAPAY ZEKALI, BULUTLA KULLANIM İÇİN TASARLANDI, TAM SENKRONİZE – SOPHOS

Sophos Intercept X
ENDPOINT PROTECTION

Tehdit önlemeyi eşsiz seviyelere taşıyın. Sophos Intercept X üzerine kurulmuş olan yapay zeka, bir derin öğrenme sinir ağıdır; makine öğreniminin, hem bilinen hem de bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları, imzalara bağlı olmaksızın tespit eden, gelişmiş bir çeşididir.

Intercept X’teki CryptoGuard yeryüzünde bilinen tüm fidye yazılımlarını engeller. Daha önce hiç görülmemiş fidye yazılımlarını ve ön yükleme kaydı saldırılarını durdurmak için davranış analizinden faydalanır. Bu özelliği sayesinde, var olan en gelişmiş fidye yazılımı önleme teknolojisidir.

En güçlü koruma ile başlayın: Korumayı ve EDR’ı bir çözümde birleştirin

Uzmanlığı artırın, kişi sayısını değil: Dahili makine öğrenimi ve SophosLabs’ten tehdit istihbaratı

Kılavuzlu tehdit müdahalesi: Güvenlik tutumunuzu anlayın ve tek bir düğmeye tıklayarak müdahale edin

EDR’lı Intercept X Advanced sayesinde artık kuruluşlar güvenlik tehditlerinin kapsamını ve etkisini anlayabilir, fark edilmeyen olası saldırıları tespit eder, dosyaların tehdit olup olmadığını anlamak için analiz eder ve her an kuruluşların güvenlik tutumu üzerine güvenle rapor oluşturur.

Intercept X, kötü amaçlı yazılımları dağıtmak, kimlik bilgilerini çalmak ve saptanmaktan kurtulmak için kullanılan teknikleri ve açıklardan faydalanmaları engelleyerek saldırganları uzaklaştırır. Sophos bu sayede, hileyle kurtulabilen hackerları ve ağınızdaki sıfır gün saldırılarını etkisiz hale getirir.

Sophos XG Firewall
YENİ NESİL GÜVENLİK DUVARI

Riskli etkinliğe, şüpheli trafiğe ve gelişmiş tehditlere karşı üstün görünürlük ile ağınızın kontrolünü yeniden kazanmanıza yardımcı olur.

Derin hafıza ve izinsiz giriş önleme gibi güçlü yeni nesil koruma teknolojileri kuruluşunuzu güvende tutar.

Otomatik tehdit yanıtı ile ağınızdaki güvenliği aşılmış sistemleri anında belirler ve yalıtarak tehditlerin yayılmasını durdurur.

Bizimle İletişime Geçin

    Bulut için entegre

    Sophos çözümleri bulut tabanlı iş yükleri için en zor siber güvenlik sorunlarınızı çözer.