Senkronize Güvenlik

Sophos Central, ödüllü Senkronize Güvenlik platformumuzu yönetmenizi sağlar. Gelişmiş saldırılar hiç olmadığı kadar güçlü hale geldi. Şimdi, savunmaların da onlara göre şekillenme zamanı geldi. Sophos Central sayesinde devrim niteliğindeki Security Heartbeat ™, uç nokta korumanızın ve güvenlik duvarınızın birbirleriyle konuşmasını sağlar. Gelişmiş tehditlere karşı daha iyi koruma sağladığınız ve olaylara daha az zaman harcayacağınız anlamına gelen basit ama etkili bir çözümdür.

Daha Hızlı Tehdit Bul
Şüpheli ağ trafiği gibi gelişmiş tehdit göstergeleri, saldırıları tespit etmek ve önlemek için Yeni Nesil Güvenlik Duvarı ve Yeni Nesil Bitiş Noktası arasında anında paylaşılır.

Soruşturmayı Basitleştirin
Tehdit altındaki sistemlerin aktif olarak tanımlanması, bilgisayar noktalarını, kullanıcıları ve Uç Nokta ile Güvenlik Duvarı arasındaki yolları paylaşır; böylece hızlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz

Tehdit Etkilerini En Aza İndirin
Tehdit edilmiş uç noktalar, güvenlik duvarı tarafından otomatik olarak yalıtılırken, uç nokta kötü amaçlı yazılımı sonlandırır ve kaldırır. Ayrıca, otomatik olay yanıtıyla BT zamanından ve paradan tasarruf sağlıyor.