Hakkımızda

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Sektörde 13. Yıl

Tam donanımlı idari ve teknik kadrosuyla kendini sürekli yenileyen Aktüel Sistem ve Bilgi Teknolojileri, kurumların bilgi teknolojileri ihtiyaçlarına pratik çözümler sunma amacıyla 2010 yılından beri sektörün ileri gelen markaları ile iş birliği halindedir.

Çalışma Modeli

Günümüzde çağın gerektirdiklerine ve teknolojiye ayak uyduramayan kurumların kendi sektörlerinde rakiplerinin gerisinde kalmaları kaçınılmaz bir durumdur. Bu sebepten işletmelerin profesyonel olarak bilgi teknolojilerini kullanmaları ve kendi ihtiyaçlarına göre bu teknolojileri yönetmeleri bir zorunluluk haline gelmiştir. Kurumların ihtiyaçlarını deneyimleri ve bilgisiyle analiz ederek en uygun çözümü üretmek adına müşterileriyle koordine çalışan ve bunu şirket politikası haline getiren Aktüel Sistem ve Bilgi Teknolojileri bünyesindeki profesyonel ekip, operasyonlarda şirketlerin giderleri ile aldıkları verimi doğru ürün, doğru fiyat ve doğru çözüm ile optimize etmeyi amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerinin güveniyle sektördeki 13. yılında Türkiye’nin önde gelen danışmanlık firmalarından birine dönüşen Aktüel Sistem ve Bilgi Teknolojileri; çözüm odaklı modelleri, teknolojik gelişmeler ile yenilenen kadrosu, müşteri odaklı çalışma yapısı ile teknolojik altyapı hizmeti vererek çalıştığı firmaların sınıf atlamasına engel olan ve işletmelere zaman kaybettiren her olumsuzluğu ortadan kaldırma sorumluluğunu üstlenmektedir.

Vizyonumuz

Aktüel Sistem ve Bilgi Teknolojileri olarak 13 yıllık bilgi birikimimiz ve yetkinliğimiz ile giderek karmaşıklaşan bilgi teknolojilerini işletmeler için doğru ürün, doğru fiyat ve doğru çözüm ile basit ve işleyebilir hale getirerek çalıştığımız işletmelerle beraber büyümeyi hedefliyoruz.