Neler Yapıyoruz?

Günümüzde gelişen teknolojilerin iş hayatındaki önemi çok belirgin olarak artmaktadır. Teknolojiye ayak uyduramayan kurumların kendi piyasalarında ve sektörlerinde güç kaybettikleri ve rakiplerinin gerisinde kaldıkları ortaya çıkmıştır.

Bu nedenle kurumların düzgün ve profesyonel  olarak bilgi teknolojilerini kullanmaları yönetmeleri gerekmektedir.

Kendini sürekli yenileyen akedemik ve teknik kadrosuyla Aktüel Sistem ve Bilgi Teknolojileri, kurumların bilgi teknolojileri ihtiyaçlarını gidermek adına 2010 yılından beri , kaliteli ve çözüm üreten şirket politikasıyla hizmet vermektedir.

Kurumların ihtiyaçlarını deneyimleri ve bilgisiyle analiz ederek. En uygun çözümü üretmek adına müşterileriyle beraber çalışan ve bunu şirket politikası haline getiren profesyonel ekibimizle çalışmanın avantajlarına sahip olabilirsiniz.

“Yolculuğun kendisi zirveye ulaşmak kadar önemlidir; sadece oraya varmak değil, nasıl vardığınız da belirleyicidir.”

Sir Chris Bonnington

Misyonumuz

Amacımız Türkiye’nin önde gelen danışmanlık firması olarak müşterilerimizin güveniyle büyümek. Bu doğrultuda ;

  • Çözüm odaklı,
  • Teknolojik gelişmelerin sıkı takipçisi,
  • Müşteri destek merkezli,
  • Teknolojik alt yapı ve hizmet desteğinde yenilikçi

hizmet anlayışıyla kendimizi geliştirerek her geçen gün yeni noktalara ulaşıyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

iki-tasarim-danismanlik-hizmetleri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Birlikte yapmış olduğumuz Sistem, Firewall ve işletim sistemi upgrade ve revizyon işlemlerinde ve Exchange sunucumuzun Office 365 üzerine taşınması işlemleri esnasında gerek satın alamada gerekse kurulum ile ilgili bize olan desteklerinizden ve başarılı operasyonumuzdan dolayı işi alanında tecrübeli Aktuel Sistem ekibine teşekkür ederiz.

Uğur Yenice
Genel Koordinatör, THE PARTNERS

Firmamızda bilgi işlem altyapısı entegre değilken, Aktüel Sistem ve ekibi sayesinde hem bir sisteme kavuştuk hem de personellerimizin verimliliği arttı. Sorunsuz ve temiz iş yapması yanında oldukça ilgili yaklaşımda bulunan personelinden de son derece memnun kaldık. Çözüme yönelik öneri ve özverili çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum ve başarılarının her zaman artarak devamını diliyorum.

Yunus Sağlam
Genel Müdür, Huzur Basın Yayın

İhtiyaçlarımız doğrultusunda Aktüel Sistem ekibi bize Cyberoam, F-Secure ve StorageCraft ürünleri ile çözümler üretti. İhtiyaçlarımızı karşılamak ile bereber sundukları çözümlerin arkasında durarak bize kaliteli bir hizmet verdiler.

Atilla Öndersev
Bilgi İşlem Müdürü, Mert Ilkem / Pantera

Yenilenen ürün gruplarımızı incelediniz mi?