Dell

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Ürünler

Dell Teknolojileri, müşterilerinin başarılarını hızlandırma amacıyla dijital yeniliklere ayak uydurmalarına yardımcı olmak için işletmelerin ve markaların birleşik yeteneklerini bir araya getiriyor. Dijital uzmanlıkların bir araya gelmesiyle çeşitli sektörlerdeki müşteriler için gerçek sonuçlar sunuyor.

Dell günümüzün iş modellerine güvenli bir şekilde bağlanmak, üretmek ve iş birliği yapmak için ihtiyaç duyulan yapıyı sağlar. Ödüllü masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, 2’si 1 arada ve ince konsollar; güçlü iş istasyonları ve özel ortamlar için yapılmış sağlam cihazların yanı sıra monitörler, yerleştirme ve endpoint güvenlik çözümlerinde çalışanlar tam olarak istedikleri şekilde çalışmak için ihtiyaç duydukları şeyi karşılarında bulurlar.

Dell EMC, endüstri lideri birleşik altyapı, sunucular, depolama ve veri koruma teknolojilerini kullanarak kuruluşların veri merkezlerini modernize etmelerini, otomatikleştirmelerini ve dönüştürmelerini sağlar. İşletmeler, bilgi teknolojilerini dönüştürmek ile hibrit-yerel bulut uygulamalarının oluşturulması ve büyük veri çözümleriyle çalışmak için yeni ve daha iyi yollar geliştirmek için güvenilir bir temel alır.

RSA, kuruluşların dijital riski yönetmelerine ve en önemli verilerini korumalarına yardımcı olmak için iş bağlamını güvenlik olaylarıyla benzersiz bir şekilde ilişkilendiren iş odaklı güvenlik çözümleri sunar.

VMware yazılımı karmaşık dijital altyapınızı güçlendirir. Kuruluşunuza bilgi işlem, bulut, mobilite, ağ iletişimi ve güvenlik teklifleri, iş yeniliğini güçlendiren uygulamaları sunmak için dinamik, tutarlı bir dijital temel oluşturur.

Virtustream, en karmaşık ve kritik uygulamalarınızı performans, güvenlik ve verimlilikle çalıştırmak üzere tasarlanmış ve bütünüyle kuruluşunuz için oluşturulmuş bulut çözümleri sunar.

Secureworks, kuruluşunuza yapılan ihlalleri ve siber saldırıları tespit ederek önlemek için veri odaklı güvenlik çözümleri geliştirir.