Sophos XG Firewall

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Dünyanın en iyi korunması

  En İyilerin Tercihi

  NSS Labs Recommended

  Magic Quadrant Leader

  5-Star Rating

  Gör. Önle. Koruma altına al.

  “Synchronized Application Control is providing fantastic insight: complete visibility and precise control” – Sophos Partner
  • Tüm Riskleri Ortaya Çıkarın

   Riskli etkinliğe, şüpheli trafiğe ve gelişmiş tehditlere karşı üstün görünürlük ile ağınızın kontrolünü yeniden kazanmanıza yardımcı olur.

  • Kaynağı Bilinmeyen Tehditleri Durdurun

   Derin hafıza ve izinsiz giriş önleme gibi güçlü yeni nesil koruma teknolojileri kuruluşunuzu güvende tutar.

  • Enfekte Sistemleri İzole Edin

   Otomatik tehdit yanıtı ile ağınızdaki güvenliği aşılmış sistemleri anında belirler ve yalıtarak tehditlerin yayılmasını durdurur.

  Tüm Riskleri Ortaya Çıkarın

  Sophos XG Firewall; ağınıza, kullanıcılarınıza ve uygulamalarınıza doğrudan yeni kontrol merkezinden benzersiz bir görünürlük sağlar. Ayrıca ekstra bir ücret ödemeden zengin içerikli raporlar alırsınız.

   

  Bulut Uygulamaları


  XG Firewall’un CASB bulut uygulaması görünürlük widget’ıyla kuruluşunuzun verilerinin bulutta nereye gittiğini görün.

  Ağınızı Kontrol Altında Tutun

  Uygulama görünürlüğü ve kontrolü, bugüne kadarkilerin çok ötesinde. XG Firewall, tüm uygulama trafiğiniz üzerinde hem Mac hem Windows Uygulamaları hem de bulut uygulamaları üzerinde %100 görünürlük sağlar.

   

  Enfekte Sistemleri İzole Edin

  Sophos XG Firewall, ağınızdaki bir sorunun kaynağını tam olarak tanımlayabilen ve yanıt olarak diğer ağ kaynaklarına erişimi otomatik olarak sınırlayabilen tek ağ güvenlik çözümüdür. Bu, Sophos uç noktaları ile güvenlik duvarınız arasında telemetri ve çalışabilirlik durumunu paylaşan eşsiz Sophos Security Heartbeat ™ ile mümkün olur.

   

  Ağ Durumunu İzleyin

  XG Firewall sadece ana bilgisayar ağ etkinliğini izlemekle kalmaz, aynı zamanda doğrudan son noktalarınızdan sağlık durumunu da alır, böylece tüm ağınızın sağlığı hakkında sürekli görünürlük elde edersiniz.

  Enfekte Sistemleri Tanımlayın

  XG Firewall; IP adresi, kullanıcı ve işlem de dahil olmak üzere tüm ayrıntıları ağınızdaki güvenliği ihlal edilmiş sistemlere anında uyarır, böylece bilgi için araştırma yapmanıza gerek kalmaz.

   

  Enfeksiyonları Otomatik Olarak İzole Edin

  XG Firewall, bağlı ana bilgisayarların sağlığını güvenlik duvarı kurallarınızla benzersiz bir şekilde bütünleştirerek, güvenliği ihlal edilen herhangi bir sistemden hassas ağ kaynaklarına erişimi temizlenene kadar otomatik olarak sınırlamanızı sağlar.

  Sizin Gibi Düşünen Bir Firewall

  Güvenlik duvarı kurallarının ve güvenlik politikalarının yönetilme şeklini yeniden düşündük.

  Sophos XG, tüm kullanıcı, uygulama ve ağ politikalarınızı güvenlik duvarı kuralı temelinde tek bir yerde görmenizi ve yönetmenizi sağlayan tamamen yeni, güçlü ve esnek bir birleşik güvenlik ve kontrol modeli uygular.

   

  Güçlü Yönetim ve Ölçeklenebilirlik

  Sophos XG Firewall, tamamen yeni kontrol merkezinden ağınıza, kullanıcılarınıza ve uygulamalarınıza benzeri görülmemiş bir görünürlük sağlar. Ayrıca, zengin içerikli raporlama ve birden fazla Firewall’da merkezi raporlama için Sophos iView ekleme seçeneğine de sahip olursunuz.

  Sophos Firewall Merkezi Yönetimi

  Tüm güvenlik duvarlarınızı tek bir konsoldan izlemek, yapılandırmak ve yönetmek için Sophos Firewal Manager’ı kullanın.

  Sophos iView Merkezi Raporlama

  Önemli günlük verileri için birleştirilmiş raporlama ve kutu dışı depolama yönetimi ile tüm güvenlik duvarı alanınızda tam görünürlük sağlar.

  Clustering and Redundancy

  Aktif-aktif kümeleme ve aktif-pasif yük devretme, ölçeklenebilirlik ve iş sürekliliği sağlar.

   

  Esnek Dağıtım Seçenekleri

  Çeşitli farklı donanım cihazı modelleri, sanal ortamlar arasından seçim yapın ve hatta seçtiğiniz Intel sunucu donanım platformunuza dağıtın.