Intercept X

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

  Bizimle İletişime Geçin

  Sektör Uzmanlarından En Üst Düzeyde Bilinirlik

  Derin öğrenme sinir ağının gücünü kuşanın

  Tehdit önlemeyi eşsiz seviyelere taşıyın. Intercept X üzerine kurulmuş olan yapay zeka, bir derin öğrenme sinir ağıdır; makine öğreniminin, hem bilinen hem de bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları, imzalara bağlı olmaksızın tespit eden, gelişmiş bir çeşididir.

  Intercept X, derin öğrenme sayesinde daha akıllı, daha ölçeklendirilebilir ve yalnızca geleneksel makine öğrenimini veya imza tabanlı saptamayı kullanan güvenlik çözümlerine kıyasla daha yüksek performanslıdır.

   

  Fidye Yazılımlarını Durdurun

  Intercept X’teki CryptoGuard yeryüzünde bilinen tüm fidye yazılımlarını engeller. Daha önce hiç görülmemiş fidye yazılımlarını ve ön yükleme kaydı saldırılarını durdurmak için davranış analizinden faydalanır. Bu özelliği sayesinde, var olan en gelişmiş fidye yazılımı önleme teknolojisidir.

   

  Kötüye Kullanım Önleme

  Intercept X, kötü amaçlı yazılımları dağıtmak, kimlik bilgilerini çalmak ve saptanmaktan kurtulmak için kullanılan teknikleri ve açıklardan faydalanmaları engelleyerek saldırganları uzaklaştırır. Sophos bu sayede, hileyle kurtulabilen hackerları ve ağınızdaki sıfır gün saldırılarını etkisiz hale getirir.

   

  En güçlü koruma ile başlayın: Korumayı ve EDR’ı bir çözümde birleştirin

  Uzmanlığı artırın, kişi sayısını değil: Dahili makine öğrenimi ve SophosLabs’ten tehdit istihbaratı

  Kılavuzlu tehdit müdahalesi: Güvenlik tutumunuzu anlayın ve tek bir düğmeye tıklayarak müdahale edin

  EDR’lı Intercept X Advanced sayesinde artık kuruluşlar güvenlik tehditlerinin kapsamını ve etkisini anlayabilir, fark edilmeyen olası saldırıları tespit eder, dosyaların tehdit olup olmadığını anlamak için analiz eder ve her an kuruluşların güvenlik tutumu üzerine güvenle rapor oluşturur.

  EDR’lı Sophos Intercept X Advanced’i tanıtma

  EDR’ın açıklaması: Uç nokta tespiti ve müdahalesi nedir?

  Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme

  Intercept X, sektörün en güçlü kötü amaçlı yazılım temizleyicisine sahiptir. Birçok virüs temizleyici sorun yaratan kötü amaçlı yazılım dosyalarını yalnızca kaldırırken, Sophos Clean kötü amaçlı kodları kökünden temizlemek ve kötü amaçlı yazılımın meydana getirdiği tehlikeli kayıt anahtarı değişikliklerini de ortadan kaldırarak adli düzeyde iyileştirme sağlar.

   

  Synchronized Security

  Synchronized Security, uç noktalarınız ve güvenlik duvarınız arasındaki gerçek zamanlı, akıllı paylaşımla savunmaları kolaylaştırır ve birleştirir. Yani, gelişmiş tehditlere karşı daha iyi korumanız olur ve vakalara karşılık vermek için daha az zaman harcarsınız.

  • Virüslü bilgisayarları otomatik olarak karantinaya alma
  • Kötü amaçlı yazılımları anında temizleme
  • Ağınızdaki tüm uygulamalar için %100 görünürlük

   

  Yönetimli tespit ve müdahale

  Sophos Managed Threat Response (MTR) Hizmeti tam yönetimli bir hizmet olarak uzman bir ekip tarafından sunulan 7/24 tehdit avı, tespit ve müdahale sunar. Sophos MTR ile kuruluşunuz, en sofistike tehditleri dahi nötrleştirmek için hedef odaklı adımlar atan seçkin bir tehdit avcısı ekibi ve müdahale uzmanları tarafından desteklenir.