Power Xpert 9395P UPS (KGK)

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Power Xpert 9395P UPS (KGK)

Power Xpert 9395P UPS (KGK), güç yönetimi alanındaki en son teknolojik gelişmelerden elde edilmiş yüksek çift çevrim verimliliğinin ve daha yüksek güç yoğunluğunun faydalarını sunmaktadır. Kritik görev uygulamanız ne olursa olsun, Power Xpert 9395P UPS (KGK), ihtiyaç duyduğunuz güç performansını, güvenilirliği ve esnekliği sunmaktadır.
Topoloji
Online
Güç Değeri
250 – 1200 kVA
Verimlilik
% 96.3

Daha Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti

Eaton 9395P UPS (KGK) size daha az sahip olma maliyeti oluşturmaktadır, birçoğu Eaton’a özgü olan önde gelen verimli teknolojiler sayesinde çok daha kolay sağlanmaktadır.

Esneklik

Değişmekte olan koşullar ne olursa olsun ve bu koşullar ne kadar hızlı değişirse değişsin, Eaton 9395P UPS (KGK) ürünü istikrarlı, kesintisiz ve temiz güç kaynağını sürekli olarak sağlamak için tasarlanmıştır. Bu pazar lideri esneklik, Power Xpert 9395P’de bulunan çok sayıda gelişmiş teknolojinin sonucudur.

Ölçeklenebilirlik

Power Xpert 9395P UPS (KGK) ürün grubu, uygulamanız için en iyi çözümü ölçeklendirme ve ihtiyaca göre düzenleme konusunda bir çok seçeneği size sunmaktadır. UPS (KGK) güç artışı UPS (KGK) kapasitesini artırarak, mevcut altyapınıza paralel yeni bir UPS (KGK) ekleyerek veya yeni bir UPS (KGK) sistemi ekleyip yükü de bu sisteme ekleyerek yapılabilir.