Eaton Ellipse ECO UPS (KGK)

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Eaton Ellipse ECO UPS (KGK)

Eaton Ellipse ECO; yüksek performanslı darbe gerilimi koruma cihazını bünyesinde barındıran ( IEC 61643-1 standardıyla uyumlu), ince yapılı bir güç koruma ünitesidir. Verimli elektriksel tasarımıyla ve EcoControl fonksiyonuyla Eaton Ellipse, ECO bir önceki jenerasyondaki UPS (KGK) ünitelerine kıyasla % 25’e kadar daha fazla enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olmaktadır.
Topoloji
Offline
Güç Değeri
500-1600VA
Form Faktörü
Tower

EcoControl Fonksiyonu

Ana cihaz kapatıldığında çevredeki cihazları da otomatik olarak devre dışı bırakan Eaton Ellipse ECO, bir önceki jenerasyondaki UPS (KGK) cihazlarına nazaran % 25’e kadar daha fazla enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Darbe Gerilimine Karşı Yüksek Performanslı Koruma

Ellipse ECO, IEC 61643-1 ile uyumlu olan darbe gerilimine karşı koruma sağlayan yüksek performanslı cihazı içermektedir; bu cihaz aynı zamanda Ethernet, internet ve telefon hatları gibi veri bağlantılarını da korumaktadır.

Ekstra Düz

Ekstra düz tasarım, cihazın herhangi bir ofis ortamında kurulumunu kolaylaştırmaktadır: Masa altında dikey olarak, monitörün altında yatay olarak, 19” rack montajlı ( isteğe bağlı 2U kit ile) ve duvara montajlı (isteğe bağlı kit ile) kurulum mümkündür.