Eaton 9PX Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS)

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Eaton 9PX Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS)

The Eaton 9PX UPS, küçük ve orta ölçekli veri merkezleri, IT odaları ve altyapısı için enerji verimli güç koruması sağlamaktadır. % 40 daha az enerji kullanımıyla çift çevrim koruması sunan 9PX, enerji maliyetleri konusunda endişeleri olan ve yeni nesil güç koruma çözümleri arayan IT ve tesis yöneticileri için mükemmel bir seçimdir.
Topoloji
Çevrimiçi
Güç Değeri
1 kVA – 22 kVA
Form Faktörü
Rack/Tower

Daha Fazla Güç

Eaton 9PX (1-3kVA) , sınıfının yüksek güç faktörü sağlayan ilk kesintisiz güç kaynağı (UPS) cihazıdır (VA=W). 9PX, eşit VA değeri ve daha düşük güç faktörüyle daha fazla sunucuya güç vermenin yanı sıra herhangi bir diğer UPS’e göre %11 daha fazla güç sağlamaktadır.

Enerji Verimi

Energy Star sertifikalı 9PX, enerji ve soğutma masraflarını azaltmak için en yüksek seviyede verimlilik sağlamaktadır. 9PX, enerji tüketimini yönetilebilir priz gruplarına kadar ölçebilmekte; kWh değerleri ise LCD veya Eaton Intelligent PowerTM Yazılımı kullanılarak izlenebilmektedir.

Büyüdükçe Öde

9PX, (5-11kVA) HotSync teknolojisini kullanarak, satın alma sonrasında herhangi bir ek maliyet yaratmadan, ürünün gücünü iki katına çıkarmak amacıyla paralelellenebilmesini sağlar.

Sanallaştırmaya Hazır

İsteğe bağlı ağ kartı ve Eaton’ın başlıca tüm işletim sistemleriyle uyumlu Intelligent Power® Yazılım Paketi sayesinde 9PX, önde gelen sanallaştırma ortamları ve bulut yönetim araçları ile kusursuz biçimde entegre olmaktadır.