Eaton 9PHD Marine UPS (KGK)

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Eaton 9PHD Marine UPS (KGK)

Eaton 9PHD Marine UPS (KGK), çok sayıda marine ve offshore uygulaması için yapılandırılabilen güvenilir, verimli ve gelişmiş bir UPS (KGK) çözümüdür. Bu UPS (KGK) ünitesi, kendi güç aralığında en düşük toplam sahip olma maliyetini sunan modern, modüler, IGBT tabanlı UPS (KGK) teknolojisinin avantajlarını gemi üstü ortamlara taşımaktadır.
Topoloji
Online (IGBT)
Güç Değeri
30-200 kW
Verimlilik
% 97

Güvenilir

Kritik denizcilik ve offshore uygulamalarında beklenmeyen güç kaybı, ekonomik kayıplara veya fiziksel tahribatlara veya en kötü ihtimalle can kaybına yol açabilmektedir. Denizcilik uygulamalarından kullanılan UPS (KGK) üniteleri için bir numaralı öncelik güvenilirliktir. Eaton 9PHD Marine UPS (KGK) ünitesi, kritik yükünüzü ne olursa olsun işler halde tutmak için gereken güvenilir kesintisiz temiz güç kaynağını temin etmektedir. Güvenilirlik, güvenlikle eş değerdedir.

Verimli

Tıpkı finansal performans gibi, UPS (KGK) ünitesinin güvenliği de operasyonların sürekliliği için gereklidir. Yüksek verimlilik (çift çevrim modunda % 97’ye kadar) daha az enerjinin ısıya dönüşmesi ve soğutma için kullanılan enerjinin azalması anlamına gelmektedir. Bu da, daha düşük maliyet ve daha düşük emisyon anlamına gelmektedir. Eaton 9PHD Marine UPS (KGK) ünitesinin verimliliği maliyetten, ağırlıktan ve alandan tasarruf sağlamakta ve çevreye katkı yapmaktadır.

Çok Yönlü

Değişmekte olan koşullar ne olursa olsun ve bu koşullar ne kadar hızlı değişirse değişsin, Eaton 9PHD Marine UPS (KGK) ünitesi istikrarlı, kesintisiz ve temiz bir güç kaynağı olacak şekilde tasarlanmıştır. Pazar lideri olan bu dayanıklılık özelliği, Eaton 9PHD UPS (KGK) ürününe yerleştirilmiş olan gelişmiş teknolojilerin sonucudur. İsteğe bağlı, sonradan eklenebilir geniş çaplı özelliklerle bu ünite, karada ve denizciliğe özel ve zorlu ortam gereksinimlerini karşılamak için oluşturulmuştur.