Eaton 9PHD Industrial UPS (KGK)

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Eaton 9PHD Industrial UPS (KGK)

Eaton 9PHD Industrial UPS (KGK), çok sayıda endüstriyel uygulama için yapılandırılabilen güvenilir, verimli ve gelişmiş bir UPS (KGK) çözümü olup; kendi güç aralığında en düşük toplam sahip olma maliyetini sunan modern, modüler, IGBT tabanlı UPS (KGK) teknolojisinin avantajlarını endüstriyel alana taşımaktadır.
Topoloji
Online (IGBT)
Güç Değeri
30-200 kW
Verimlilik
% 97

Güvenilir

Kritik endüstriyel uygulamalarda beklenmeyen güç kaybı ekonomik aksiliklere, fiziksel tahribatlara veya en kötü ihtimalle ise can kaybına yol açabilmektedir. Industrial UPS (KGK) ürünleri için bir numaralı öncelik güvenilirliktir. Eaton 9PHD Industrial UPS (KGK) ünitesi, kritik yükünüzü ne olursa olsun işler halde tutmak için gereken güvenilir kesintisiz temiz güç kaynağını temin etmektedir. Güvenilirlik, emniyetle eş değerdedir.

Verimli

Tıpkı finansal performans gibi, UPS (KGK) ünitesinin güvenliği de operasyonların sürekliliği için gereklidir. Yüksek verimlilik (çift çevrim modunda % 97’ye kadar) daha az enerjinin ısıya dönüşmesi ve soğutma için kullanılan enerjinin azalması anlamına gelmektedir. Bu da, daha düşük maliyet ve daha düşük emisyon anlamına gelmektedir. Eaton 9PHD Industrial UPS (KGK) ünitesinin verimliliği; paradan, ağırlıktan ve alandan tasarruf sağlamakta ve çevreye katkı yapmaktadır.

Çok Yönlü

Değişmekte olan koşullar ne olursa olsun ve bu koşullar ne kadar hızlı değişirse değişsin, Eaton 9PHD Industrial UPS (KGK) ünitesi istikrarlı, kesintisiz ve temiz güç kaynağını sürekli olarak sağlamak için tasarlanmıştır. Pazarın öncüsü olan bu dayanıklılık, Eaton 9PHD UPS (KGK) ünitesine yerleştirilmiş olan gelişmiş teknolojilerin sonucudur. İsteğe bağlı, sonradan eklenebilir geniş çaplı özelliklerle bu ünite, karada ve denizciliğe özel ve zorlu ortam gereksinimlerini karşılamak için oluşturulmuştur.