Eaton 93PS Marine

Sizin ve işiniz için, dolayısıyla da mürettebatınız, kargonuz/ ticari yük kapasiteniz ve şirketinizin itibarı için önemli olanı koruyun. Eaton 93PS Marine UPS (KGK) ünitesi, bunların hepsini gerçekleştirmeniz için tasarlanmıştır ve zorlu denizcilik ortamlarında işlerinizin yürütülmesini sağlayan bir sigortadır. Eaton, 93PS Marine UPS (KGK) ünitesini, konuşlandırılması en kolay, bakımı zahmetsiz ve en ekonomik UPS (KGK) olarak tasarlamıştır.
Onaylar
DNV-GL
Güç Değeri
8 – 40 kW
Verimlilik
% 96

Bu UPS (KGK) Ünitesinin Konuşlandırılması Kolaydır

Bünyesine dâhil edilmiş geri besleme koruması ve bypass sigortaları ile ayak izini ve kablolamayı % 50 oranında azaltan, önceden kurulmuş ve fabrikada test edilmiş dâhili trafoları kullanabilme seçeneği sayesinde, 93PS Marine UPS (KGK) ünitesinin tasarlanması ve kurulumu kolaydır. 93PS, ayrıca gemi kurulumlarında alandan tasarruf sağlamak için tasarlanmıştır ve sınıfının en iyisi ayak izine ve kendi güç aralığındaki herhangi bir UPS ünitesine göre (KGK) en yüksek güç yoğunluğuna sahiptir.

Bu UPS (KGK) Ünitesinin Bakımı Kolaydır

Eaton 93PS Marine UPS (KGK) ünitesi, gemi imalatçılarının ve mürettebatın sistemi konuşlandırmasını, yönetmesini ve sisteme bakım yapmasını kolaylaştıran çeşitli özellikleri içermektedir. Bu özellikler, yapılandırılabilir uzaktan yönetim ve izlemeyi, Eaton’ın hizmete 7/24 hazır servis ekibinin dünya genelindeki kapsama alanını ve bakımın bir kaç dakika içinde tamamlanabilmesi anlamına gelen çalışırken değiştirilebilir (hot swap) güç modülleri ve ön hizmet gibi bağımsız hizmetleri sağlamaya yönelik eğitim ve araçları içermektedir.

Bu UPS (KGK) Ünitesi Hesaplıdır

Eaton 93PS Marine ürün grubu, % 96 ile endüstrinin en yüksek verimlilik oranlarına sahiptir ve en düşük toplam sahip olma maliyetini sağlayan Eaton’ın pazar lideri teknolojilerini ön plana çıkarmaktadır. Mevcut ünite üzerinde en son UPS’i (KGK) seçmek operasyonlarda % 40’a kadar tasarruf sağlamakta ve geminin karbon ayak izini UPS (KGK) başına 400 varil dizel deniz yakıtı değerinde azaltmaktadır.