Eaton 93PM UPS (KGK) 30-500 kVA

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Eaton 93PM UPS (KGK) 30-500 kVA

Eaton 93PM UPS (KGK) ünitesinin performansı, küresel anlamda 500 MVA’nın üstündeki kurulum kapasiteyle kanıtlanmış olup; kritik görev uygulamaları için en yüksek kullanılabilirliği en düşük toplam sahip olma maliyetinde sağlamaktadır. Eaton 93PM UPS (KGK), bugünün veri merkezi için mükemmel üç fazlı beyaz veya gri alan çözümüdür.
Topoloji
Online
Güç Değeri
30 – 500 kVA
Verimlilik
% 97’ye kadar

Daha Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti

Eaton 93PM UPS (KGK) ünitesi, pek çoğu Eaton’a ait önde gelen verimli teknolojiler sayesinde sizin için daha az sahip olma maliyeti oluşturmaktadır.

Modüleritenin Esnekliği ve Zirvesi

Eaton 93PM UPS (KGK) ünitesinin her bir güç modülü, çift çevrimli işletim için gereken tüm komponentleri içermektedir. Buna ek olarak, her UPS (KGK) için bir adet ortak tam kapasiteli statik bypass fonksiyonu bulunmaktadır. Bu topoloji; modülerite, esneklik, bulunabilirlik ve ölçeklenebilirliğin faydalarını merkezleştirilmiş statik bypass özelliğinin dayanıklılığıyla birleştirmektedir.

Maksimum Kullanılabilirlik

Değişmekte olan koşullar ne olursa olsun ve bu koşullar ne kadar hızlı değişirse değişsin, Eaton 93PM UPS (KGK) ünitesi istikrarlı, kesintisiz ve temiz güç kaynağını sürdürmek için tasarlanmıştır. Pazar lideri bu esneklik, Eaton 93PM’de bulunan gelişmiş teknolojilerin sonucunda ortaya çıkmaktadır.