Eaton 93PM G2 UPS (KGK)

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Eaton 93PM G2 UPS (KGK)

Eaton 93PM G2 UPS (KGK) ünitesi; koruyuculuğu, güvenliği ve iş sürekliliğini esnek, verimli ve uygun maliyetli modüler ve ölçeklenebilir tasarımda bir araya getiriyor. Sınıfında mümkün olan en yüksek kullanılabilirliği ve en düşük toplam sahip olma maliyetini sunan ikinci nesil üç fazlı 93PM UPS (KGK) ünitesi, ihtiyaçları doğrultusunda kapasiteyi ve güç korumasını artırmak isteyen ortak yerleşimli veri merkezi sahipleri ve işletmeler için mükemmel bir çözümdür.
Topoloji
Online
Güç Değeri
50 kVA ila 360 kVA
Verimlilik
% 97’ye kadar

Maksimum Esneklik ve Bulunabilirlik

Eaton 93PM G2 UPS (KGK) esnek, modüler ve ölçeklenebilir tasarımıyla kritik uygulamalar için maksimum çalışma süresi sağlar. Sistem çalışır durumdayken değiştirilebilir (hot-swap) güç modülleri sayesinde, sistemin durmasına gerek kalmadan veya kritik yüklerin çalışmasını hiç etkilemeden 50 veya 60 kVA gücündeki modüller eklenebilir. Bu ünite, HotSync teknolojisi sayesinde, paralel haberleşme iletişimi kopsa bile Eaton 93PM G2 serisi UPS arızanın tek bir noktaya bağlı olma durumunu ortadan kaldıran özel tasarımı ile güvenilirliği artırır. Dahası, bu ünite, elektriksel riskleri azaltmak ve ek koruma sağlamak için ek güvenlik bileşenlerine sahiptir.

EnergyAware

Eaton EnergyAware UPS (KGK) ürün grubuna ait olan 93PM G2, işletmenizin çevreci yaklaşımları desteklemesine, enerji talebine göre yanıt vermesine ve yardımcı hizmetler yoluyla ek gelir elde etmesine yardımcı olmaktadır. Bu ünite sayesinde elde edeceğiniz gelir, kritik yüklerin korunmasını etkilemeksizin, şebeke desteğine ayrılan MW gücü başına yılda 50.000 €’yu bulabilmektedir.

Daha Fazla Siber Güvenlik ve Koruma

Daha fazla siber güvenlik için, Eaton 93PM G2 UPS (KGK) ünitesi, Eaton Gigabit Network Kartı ve endüstride IEC 62343-4-2 ve UL 29001-1 sertifikası alan ilk kart olan Endüstriyel Ağ Geçidi Kartı ile korunmaktadır. Eaton, güvenliği artırmak amacıyla, UPS ünitesinin maruz kalabileceği güç koşulları veya siber güvenlikle ilişkili herhangi bir tehlikeye karşı hızlı ve proaktif bir şekilde yanıt verebilmek için uzaktan izleme hizmeti sunmaktadır.

Daha Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti

Eaton 93PM UPS (KGK) ünitesi, istifade ettiği verimli teknolojiler sayesinde sizin için daha az sahip olma maliyeti oluşturmaktadır. İş talebine göre büyüyen bu ünite, maliyeti kontrol etmek ve yatırım getirisini artıran için % 97 oranında çevrimiçi verimliliğe sahiptir. Bu ünitenin verimliliği, Eaton ESS ve VMMS yoluyla optimize edilebilir.