Eaton 93E UPS (KGK)

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Eaton 93E UPS (KGK)

Eaton 93E UPS (KGK), elektrik ve IT uygulamaları için etkin güç koruması sağlamaktadır. Bu UPS (KGK) ünitesi, enerji verimliliğinin, yüksek güvenilirliğin ve kompakt ayak izinin bir araya gelmesiyle daha düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) sunmaktadır. Eaton 93E, yüksek derecede güvenilir koruma gerektiren küçük veya orta ölçekli veri merkezlerinin yanı sıra, ticari binalar ve teknik tesisler için de ideal bir çözümdür.
Topoloji
Çift çevrim
Güç Değeri
15 – 200 kVA
Verimlilik
% 96.1’e kadar

Güvenilir

Eaton, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle güvenilirliği kanıtlanmış bir tasarım ve üretim süreci geliştirmiştir. Dahası, Eaton UPS (KGK) üniteleri, uygulamadan bağımsız olarak geniş servis ağından ve izleme seçeneklerinden faydalanmakta; bu da size iç huzuru sağlamaktadır.

Verimli

Eaton, yüksek verimlilikle operasyonel masrafları da en aza indirmekte; böylece karbon emisyonlarının azaltılmasıyla sürdürülebilirliği de artırmaktadır. Trafosuz tasarım ile gelişmiş algılama ve kontrol devre sistemiyle Eaton 93E UPS (KGK) ünitesi % 99.3’e kadar verimliliğe ulaşabilmekte ve bu oran da onu sınıfının en iyi enerji verimli UPS (KGK) ünitelerinden biri haline getirmektedir.

Uyumlu

UPS (KGK) üniteleri, kritik ekipmanı sürekli beslemek için genellikle jeneratörlerle desteklenmektedir. Bu üniteler arasındaki elektriksel karakteristiklerin uyumluluğu, bu ünitelerin uyumlu çalışmalarını da garanti etmektedir. Jeneratörlerle ve aynı şebekedeki diğer kritik ekipmanlarla uyumluluğun artırılması, 0.99 giriş güç faktörü ve % 5’ten küçük ITHD sağlayan güç faktörü düzeltmesi (PFC) ile mümkündür. Eaton 93E, ihtiyaç fazlası boyutlandırma gereksinimi olmadan 0.9 g.f değerli modern IT ekipmanını korumak için optimize edilmiştir.

Kompakt

Artmakta olan depolama maliyetlerinin ve kısıtlı alanlarda çalışma zorunluluğunun üstesinden gelmek için, UPS (KGK) ünitesinin ayak izi her metrekarenin kullanım potansiyelini azami seviyeye çıkarmada önemli rol oynamaktadır. Eaton 93E, diğer firmalar tarafından üretilen benzer ürünlere göre %30 daha küçüktür ve IT rack kabinleriyle kusursuz “sıralı” entegrasyonu sağlayan maksimum 600 mm genişliğe sahiptir.