Eaton 91PS ve 93PS UPS (KGK)

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Eaton 91PS ve 93PS UPS (KGK)

Eaton 91PS ve 93PS UPS (KGK) üniteleri; kendi güç aralıklarındaki en düşük toplam sahip olma maliyetini ve maksimum kullanılabilirliği sağlamaktadır. Kritik görev uygulamanız ne olursa olsun, Eaton 91PS ve 93PS UPS (KGK) üniteleri uygun maliyetli iş sürekliliği için ihtiyaç duyduğunuz güç performansını, ölçeklenebilirliği, esnekliği ve verimliliği size sunmaktadır.
Topoloji
Online
Güç Değeri
8 – 30/40 kW
Verimlilik
%96

Daha Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti

Eaton 91PS ve 93PS UPS (KGK) üniteleri, önde gelen teknolojileri sayesinde daha verimli oldukları için size daha az sahip olma maliyeti çıkarmaktadır. Örneğin, Eaton’ın Enerji Tasarruf Sistemi, Eaton’ın 91PS ve 93PS UPS (KGK) ünitelerinin verimliliklerini % 99’a çıkarmaktadır. Bu da, beş yıl zarfında işletim masraflarından 10.000 €’nun üzerinde tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Maksimum Kullanılabilirlik

Değişmekte olan koşullar ne olursa olsun ve bu koşullar ne kadar hızlı değişirse değişsin, Eaton 91PS ve 93PS UPS (KGK) üniteleri istikrarlı, kesintisiz ve temiz güç kaynağını sürdürmek için tasarlanmıştır. Pazarın öncüsü olan bu esnek yapı, Eaton 91PS ve 93PS ünitelerine entegre olan gelişmiş teknolojilerin sonucudur.

Geleceğe Hazır

Bulut bilişiminin hızla benimsenmesi ve IT teknolojilerinin sürekli evrimi, çevresel ayak izine daha fazla odaklanma ve kritik görev uygulamalarının ince zevki nedeniyle daha da verimli, esnek, ölçeklenebilir ve güvenli güç koruma çözümlerini talep etmektedir. Eaton 91PS ve 93PS UPS (KGK) üniteleri hem görselleştirmeye hem de bulut bilişimine hazır, benzersiz derecede akıllı UPS (KGK) ürünleridir.