Eaton 9155 Marine UPS (KGK)

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Eaton 9155 Marine UPS (KGK)

Eaton 9155 Marine UPS (KGK) ünitesi, DNV-GL ve BV tip onaylıdır ve ABS tasarımı değerlendirmesine sahiptir (15kVA’e kadar). Kompakt tasarımı ve dâhili aküleriyle Eaton 9155 Marine UPS (KGK) ünitesi, yüksek güç yoğunluğu ve küçük ayak izi gerektiren uygulamalar için idealdir.
Topoloji
Online
Güç Değeri
8 – 30 kVA
Tip Onayları
DNV-GL ve BV (15 kVA’e kadar)

Nitelikli Tasarım

Eaton 9155 Marine UPS (KGK) ünitesinin kompakt tasarımı, dâhili akülerle birlikte gemi ve petrol kulelerindeki tesisatlarda alandan tasarruf sağlamaktadır. Eaton 9155 Marine UPS (KGK) (15kVA’e kadar), DNV-GL ve BV tip onaylıdır, ABS tasarımı incelemesine sahiptir ve bu ünitenin kurulumu ve bakımı kolaydır.

Gerçek Anlamda Güvenilirlik

Eaton 9155 Marine, gemicilik ortamları için test edilmiş ve kanıtlanmış bir UPS (KGK) ürünüdür. Ek kapasite veya yedeklilik için dört adede kadar Eaton 9155 UPS (KGK) ünitesinin paralellenmesini sağlayan HotSync paralelleme teknolojisi sayesinde ulaşılan endüstrideki en yüksek bulunabilirliğe ve güvenilirliğe sahiptir. Güvenilir destek, Gelişmiş Akü Yönetimi (ABM) teknolojisi sayesinde ve Eaton’ın akü ömrünü dikkate değer ölçüde uzatan üç aşamalı yenilikçi akü şarj sisteminin kullanımıyla artmaktadır.

Maliyetten Tasarruf ve Sürdürülebilirlik

Yenilikçi teknoloji ve tasarım Eaton 9155 Marine UPS (KGK) ürünü, yüksek sistem verimliliği ve güç yoğunluğu ile gerçek anlamda sürdürülebilir bir çözüm haline getirmektedir. Bu UPS (KGK) ünitesi, sürdürülebilir malzemeleri ve son derece verimli üretim teknolojilerini kullanarak, karbon ayak izinde rekabetçi UPS (KGK) sistemlerine kıyasla dikkate değer oranda tasarruf sağlamaktadır Dahası, dâhili trafo veya akü ihtimali masraflı ve yer tutan harici kabin ve kablolalara olan ihtiyacı ortadan kaldırmaktadır.