Eaton 5SC UPS

Eaton 5SC UPS ünitesi; herhangi bir tesisat kısıtlamasında küçük işletmelere hat etkileşimli (line-interaktif), uygun maliyetli ve güvenilir koruma sağlamaktadır. Endüstri lideri UPS ürün grubumuzu tamamlayan 5SC; cihaz durumunun gerçek zamanlı olarak gösterilmesini ve gerçek zamanlı ölçümleri sağlayan LCD ekranına sahip olup, IT platformlarının bir çoğuyla uyumlu olan yönetilebilirlik çözümlerini hayat geçirmektedir. 5SC, ayrıca en hassas IT ekipmanlarıyla uyum için sinüs dalgalı çıkışı da sağlamaktadır.
Topoloji
Line Interactive
Güç Değeri
500-3000 VA
Form Faktörü
Rack/Tower

LCD Arayüzü

LCD arayüzü, giriş ve çıkış gerilimi, yük ve akü seviyesi ve tahmini çalışma süresi gibi UPS temel parametrelerinin durumlarını açıkça göstermektedir. Bu arayüzde, çıkış gerilimi, sesli alarm ve hassasiyet için gerekli konfigürasyon kapasiteleri de sunulmaktadır.

Geniş Haberleşme Kapasitesi

5SC, USB bağlantısı ve seri bağlantı seçenekleri sunmaktadır. USB portu Windows, Mac OS ve Linux ile otomatik entegrasyon için uyumludur. Rack ve R/T modellerinde isteğe bağlı ağ yönetim kartı için ek bir yuva bulunmaktadır. Eaton’ın Intelligent Power® Yazılım Paketi, görselleştirme yazılımı da dahil olmak üzere temel tüm işletim sistemleriyle uyumluluğu temin etmektedir.

Esneklik

Eaton 5SC, çoklu form faktörlerinde de kullanılabilir. Kısıtlı alana sahip ortamlarda kolay entegrasyon için tower modellerinin yanı sıra, 500mm’ye kadar düşük derinlikli kabinlere sığan rack modelleri, 2 pozisyonlu rack veya duvara monteli rack modelleri mevcuttur. R/T modelleri tower veya rack kurulumuna yetki vermektedir.