Eaton 5PX UPS (KGK)

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Eaton 5PX UPS (KGK)

Eaton 5PX Rack/Tower UPS (KGK) ünitesi; sunucular, depolama sistemleri, VoIP teçhizatları ve ağ ekipmanları için line-interactive yedek güç ve ölçeklenebilir çalışma süresi sağlamaktadır. Yeni nesil sezgisel LCD ekranı, enerji tüketiminin priz seviyesine kadar ölçümü ve % 99’a kadar verimlilik sayesinde 5PX, modern IT ekipmanlarını korumak için mükemmel bir UPS (KGK) çözümüdür.
Güç Değeri
1500 – 3000 VA
Topoloji
Line-interactive
Form Faktörü
Rack/Tower

Grafik LCD

Yeni grafik LCD ekranı, tek bir ekran üzerinde UPS (KGK) ünitesinin durumu ve ölçümler hakkında (yedi dilde) net bilgi sağlamaktadır. Kullanımı kolay navigasyon tuşları sayesinde, gelişmiş konfigürasyon özellikleri de bulunmaktadır.

Enerji Verimi

Optimize edilmiş elektriksel tasarım ve % 99’a varan verimlilik sayesinde 5PX, soğutma ve hizmet masraflarını azaltmanıza yardımcı olan ENERGY STAR® sertifikalı bir UPS (KGK) cihazıdır. Endüstride ilk defa, 5PX, yönetilebilir priz gruplarına kadar enerji tüketimini ölçebilmektedir.

Artırılmış Çalışma Süresi

Eaton 5PX UPS (KGK), dört adede kadar harici hot swap akü modülü ekleyerek çalışma ömrünüzü uzatmanıza olanak tanımaktadır. Böylece sistemler, gerekli olduğunda, saatlerce çalışabilmektedir. Ek akü modülleri UPS (KGK) tarafından otomatik olarak tanınmaktadır.