IT Security Management

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Log360

LOG360; BT yapınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm günlük yönetimi ve ağ güvenliği ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılamayı sağlayan geniş çaplı, etkin SIEM çözümüdür.

LOG360 paneli üzerinden ADManager Plus, ADAudit Plus, EventLog Analyzer, Office365 Plus, Exchange Reporter Plus ve LOG360 EUBA panellerine hızlı ve kolay bir şekilde geçiş yapabilir, LOG360 ana ekranı üzerindeki grafik temelli raporlar sayesinde bir bakışta tüm yapının durumu hakkında fikir sahibi olma imkanı tanır.

LOG360 ile Active Directory yapısı üzerinde tam hakimiyet ve görünürlük elde edebilirsiniz. BT yapınız üzerinde tutulan tüm günlükleri hızlı ve etkin bir biçimde anlamlı raporlara dönüştürebilir, kritik durumlar için gerçek zamanlı alarmlar ve önceden tanımlı otomatik aksiyonlar alabilirsiniz.

Password Manager Pro

Password Manager Pro kuruluşların parola, belge ve dijital kimlik gibi paylaşılan hassas bilgilerini depolamak ve yönetmek için kullanılan güvenli bir kasadır. Dünyanın en büyük ve Fortune 500 listesindeki organizasyonlarının bazılarının BT bölümleri, BT altyapılarına erişimi denetlemekte Password Manager Pro’ya güveniyorlar.

Dünya genelinde 50.000’den fazla yönetici ve 150.000’den fazla kullanıcı her gün Password Manager Pro’da oturum açıyor ve milyonlarca parolayı yönetiyor.

Kuruluşunuzun tüm parolalarını, ayrıcalıklı hesaplarını, paylaşılan hesaplarını, acil durum hesaplarını ve benzeri öğeleri güvenli, merkezi bir veri havuzunda depolayın. Windows’ta “Yönetici”, Unix/Linux’ta “kök” (root), Cisco’da “enable”,
SQL’de “sa” vb. paylaşılan hesapları güvenle yönetebilirsiniz. Parola almak için istek onaylama denetimleri, süre sınırlı erişim, özel ayrıcalık ve eş zamanlı kontrol sağlayabilirsiniz. Merkezi kasada depolanan parolaların mülkiyeti iyi tanımlanmıştır. Gereksinime göre seçerek parola paylaşımı yapılabilir. Windows Active Directory ve LDAP’den kullanıcıları / kullanıcı gruplarını içe aktarabilir ve kimlik doğrulama mekanizmasından yararlanabilirsiniz. PMP’de kayıtlı kaynakların ve parolaların hassas kategorilendirmeyle kısıtlanması mevcuttur. Kısıtlamalar ön tanımlı kullanıcı rollerine göre uygulanır.

DataSecurity Plus

DataSecurity Plus ile dosya sunucuları üzerinde gerçekleşen tüm hareketler üzerinde otomatik olarak kontrol sağlayabilir, aksiyon olabilir veya geçmişe yönelik olarak verileri arşivleyebilirsiniz.

DataSecurity Plus bununla kalmayıp veri sızıntılarını önlemek adına kullanıcı davranışlarını analiz eder ve harici depolama aygıtları, mail protokolleri üzerinden gerçekleşen veri sızıntılarını engeller.

Dosya analiz ve risk asistanı ile sisteminiz üzerindeki dosya uzantılarının istatistiğini çıkarır, sizlere çeşitli raporlar sunar. Tehlikeli veri uzantılarına sahip dosyalar hakkında sizleri bilgilendirir.

Ransomware saldırılarının yoğunluğunu ve ardında bıraktığı zararın miktarını arttırdığı bu dönemde verilerinizi ve sizleri güven altında tutar.

Vulnerability Manager Plus

Merkezi konsoldan tüm uç noktalarda kapsamlı zafiyet tarama, değerlendirme ve iyileştirme sağlayan bir entegre tehdit ve zafiyet yönetim özelliği sunar.

İçerisinde barındırdığı yama yönetimi modülü ile işletim sistemi bağımsız olarak uç noktaları tarayarak sistemler de güncelleme durumlarını listeler, raporlar ve kolay bir şekilde bu güncellemelerin manuel veya otomatik olarak geçilmesini sağlar.

  • Ağda ihtiyaç bulunan güncellemeleri
    tarar ve tespit edilen açıkları ilgili
    güncellemeleri geçerek kapatır.
  • Basit ve yönetilebilir arayüz sunar.
  • Web serverlarınızı güvende tutar.
  • Sistemlerinizde yapılan konfigürasyon
    hatalarını tespit eder ve düzeltir.