Ekran System kullanıcı eylemlerini kaydeden akıllı video kayıt sistemidir. Sunucularınızda, local ve uzaktan oturumların tümünü eş zamanlı olarak kayıtlı videolara ait dizinler oluşturur. Ağınızda bulunan tüm bilgisayarların ekranlarında, ileri düzey ekran görüntüsü alma tekniği ile her eylemin kaydını kolayca edinebilirsiniz. Etkin pencerelerin değişimi, yazma ve mouse’un kullanımını da içerecen her türlü kullanıcı eylemi kaydedilir. Denetlenen veri güvenlik denetimi ve analiz için Ekran System Server’a gönderilir ya da ağ bağlantısı yoksa Client önbelleği üzerinde bağlantı sağlanana kadar depolanır. Client’ın güvenlik denetimi aralığını hassasiyetiniz doğrultusunda her saniye ya da her mouse tıklamasında olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Özel Protected Mode ile Client’ın çalışmasını ve denetlenen verinin entegrasyonunu sağlayabilirsiniz.

İstemciler


Ekran System Clients sunucu ve masaüstü cihazlarda yerel ve uzaktan oturumlar için Windows, Linux ve Citrix kullanan cihazlarda güvenliği denetler. Etkin pencerelerin değişimi, yazma ve mouse’un kullanımını da içerecen her türlü kullanıcı eylemi kaydedilir. Denetlenen veri güvenlik denetimi ve analiz için Ekran System Server’a gönderilir ya da ağ bağlantısı yoksa Client önbelleği üzerinde bağlantı sağlanana kadar depolanır. Client’ın güvenlik denetimi aralığını hassasiyetiniz doğrultusunda her saniye ya da her mouse tıklamasında olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Özel Protected Mode ile Client’ın çalışmasını ve denetlenen verinin entegrasyonunu sağlayabilirsiniz.

Ekran System Sunucu


Ekran System Clients, denetlenen veriyi merkezi bir veritabanında tutan ve analiz eden Ekran System Server’a gönderir. Eğer denetlenen veri, kullanıcı tanımlı kuralları içeren olaylarla ilgili ise Server size anında uyarı verir. Server aynı zamanda yapılandırma verisini depolama, Client’lara güncelleme paketlerini gönderme, veritabanı temizleme ve rapor ile istatistik üretme görevlerinden sorumludur. Ekran System Server opsiyonel olarak üçüncü parti MS SQL veya entegre Freebird veritabanları ile çalışır, güvenliğinizin ihtiyaç duyduğu ekonomik ve işlem hızı ihtiyacına göre esnek seçenek imkanı sunar.

Web Yönetim Aracı


Management Tool, Ekran System’in birincil kullanıcı ara yüzüdür. Client’ları yönetmenizi, potansiyel vakalar için güvenlik uyarılarını biçimlendirebilmenizi, Ekran System kullanıcılarınızı atayıp, bu kullanıcılarınıza yetkiler atamanızı ve Client’lardan alınan güvenlik verileri görüntülemeye ve analiz etmeye yarar.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Session Recording” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir