Karmaşıklığı Ortadan Kaldırın ve Veri Silolarını Küçük Parçalara Bölün

Günümüzde BT ekipleri, sanallaştırılmış uygulamaların artmasından, yedekleme için uygun zamanın azalmasından ve verilerin çok hızlı büyümesinden kaynaklanan karmaşık pek çok zorlukla karşı karşıyadır. Bu zorluklar veri koruması ve depolama altyapısı gereksinimleri üzerine ağır bir yük getirmektedir. Ayrıca, verileri yönetme ve koruma amacıyla sıklıkla kullanılan söz konusu sorun odaklı çözümler veri siloları ve yönetim karmaşıklığı oluşturur.

OneXafe logo

Birleştirilmiş. Basitleştirilmiş.

Derinlemesine entegre edilmiş SLA temelli veri koruması, genişletme özellikli depolama ve bulut tabanlı kurtarma

StorageCraft OneXafe, kurumsal sınıf veri korumasını genişletme özellikli depolama ile kullanımı kolay, yapılandırılabilir bir çözümde birleştiren yakınsanmış veri platformudur.

OneXafe, depolama yönetimi ve veri koruması yığınının tamamını basit bir veri altyapısında entegre ederek işlemleri basitleştirir ve birbirinden farklı altyapı birimlerinin yönetimini ortadan kaldırır.

Neden OneXafe?

İşlevsel Karmaşıklığı Ortadan Kaldırır

Depolama ve veri koruma gereksinimlerinizin tümünü tek bir platformdan yönetin. OneXafe, silo halindeki çözüm ihtiyacını ortadan kaldırır ve iş akışınızı önemli oranda kolaylaştırır.

Sahip Olma Maliyetini Azaltır

Özel amaçlı ürünlerle ilişkili maliyetleri ve yetersizlikleri ortadan kaldırın. OneXafe, birincil ve ikincil depolamanın yanı sıra veri koruma yazılımıyla ilişkili maliyetleri önemli oranda azaltır.

Güçlü Veri Koruması Sağlar

OneXafe, premium veri bütünlüğü ve iş devamlılığı için sektörde lider kurtarma süresi hedefleri (RTO’lar) ve kurtarma noktası hedefleri (RPO’lar) sunar. SLA tabanlı, ilke temelli koruması ve yönetimi esnek, güvenilir ve anında kurtarma sağlar.

İş Başında Genişletme Özellikli Depolama Sunar

OneXafe birincil ya da ikincil iş yüklerine yönelik dinamik bir ölçeklenebilir kapasite havuzu sunacak şekilde tasarlanmıştır, böylece aşırı kapasite sağlanmaz veya büyük ölçekli yükseltmeler olmaz. OneXafe, hem yedekleme hedefleri hem de yapılandırılmamış verilere yönelik bir birleştirme nitelikli depolama platformudur.

Genel İş Devamlılığı Sağlar (DRaaS)

OneXafe, StorageCraft Cloud Services ile sıkı sıkıya entegredir. Tek bir tıklama ile, StorageCraft’ın Bulut alanında veri, ağ ve uygulama kurtarma olanağı sunar.