Tüm Veri Trafiğini, Kullanıcıları ve Cihazları Korur

Web saldırıların bir numaralı kaynağıdır ve en son oltalama saldırılardan, tehdit içeren, indirilen dosyalardan ve reklam saldırılarından kendinizi korumanız gerekmektedir.
Kullanıcıların internete erişim yaptığı yöntemler değişmiştir. Bulut hizmetleri altyapısından yararlanan ve ağınızda ya da mobil cihazlarda bulunan Box ve Salesforce gibi hizmetlerle çok sayıda cihaz üzerinden de kullanıcılar internete çıkış yapabilir.
  • Güvenilir, global olarak yönetilebilen bulut altyapısı
  • İleri düzey ama bir o kadar da kolay, kurumsal boyutta Secure Web Gateway
  • Tüm Sophos Central güvenliğinizi tek bir bütünleşik konsol üzerinden yönetin
  • Fast Lane teknolojisi ile web’de gezinmeniz daha hızlanır

Categories:

5 dakikada tüm özellikleri içeren deneme sürümünü kullanın

Sophos Web Gateway ile hayatınızı kolaylaştırıyoruz. 60 saniyede deneme sürümü için kayıt olun ve Web trafiğinizi dakikalar içinde güvenli hale getirin.

 

Tek, Entegre Yönetim Konsolu

Sophos Web Gateway, basit ve etkin bir şekilde yönetilen Sophos Central için ana bileşenlerden birisidir. Sophos Central endpoint ve mobil cihazlarınızı, sunucu ve web güvenliğinizi tek bir yerden entegre bir şekilde yönetebilmenize olanak sağlar.
Sophos Web Gateway lokal sunucularınızda veya yönetim biriminizde kurulum yapmanıza gerek kalmadan bulut platformu üzerindeki kaynaklardan yararlanarak global düzeyde kontrol sağlar. Rakipsiz sezgisel teknoloji ile ağ analizi yapın, şüpheli uygulamaları ve tehditleri basit düzenlemelerle hassas verilerinizden uzak tutun.
Basit AD senkronizasyonu ile kullanıcı seviyesinde hızlıca detaylı ve kapsamlı raporlar yaratın ya da esnek yapısı ile kanun ve düzenlemelere uygun bir şekilde anonim web kullanım raporları oluşturun.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Sophos Web Gateway” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir