Basitleştirilmiş E-Posta Güvenliği

Spam yok. Zararlı yazılım yok. Problem yok.

Etkisi Kanıtlanmış E-Posta Güvenliği

Sophos tehditlere karşı korumada lider markadır. Globak SophosLabs ağımız en son zararlı yazılım, oltalama saldırıları ve zararlı yazılım bulaşmış websiteleri hakkında sürekli istihbarat sağlar.

Zararlı Yazılım ve Oltalama Koruması

 • Şüpheli içerik, ek ve URL barındıran e-postalara karşı koruma sağlayarak kullanıcıların verimliliğini arttırır
 • En son çıkan tehditlere karşı sürekli güncellenerek en son antivirüs ve oltalama tespiti sağlar
 • Sahte e-postalara karşı teknolojisi ile oltalama ve aldatıcı e-postaların kullanıcılarınıza erişmesini engeller

Spam ve İstenmeye E-postaları Durdurun

 • Dosya bilinirlik filtresi bant genişliğinizi tüketmeden daha gateway üzerindeyken spam e-postalarının %99’unu engeller
 • Antispam motoru en son oltalama saldırıları dahil her şeyi yakalar
 • İleri düzey tespit yöntemiyle düzinelerce dilde oluşturulan e-postayı filtreler

Exhange, Office 365, G Suite ve daha fazlasını koruma altına alır

E-posta sunucularınızı bulut platformunuza taşımak güvenliğinizin azalmasına bir sebep değildir. Sophos Email ile e-posta sunucunuz ya da servisinizi korumak SophosLabs global ağı ile korunduğunuz anlamına gelir. Bu sayede Microsoft hizmetleriniz aksaklığa uğramaz.

 • Alan, grup ve kullanıcı senkronizasyonu ile basit ve hızlı kurulum sağlar
 • E-posta bekletme özelliği hizmet kesintisine karşı korur, e-postaları sıraya alma özelliği kullandığınız hizmet kesilip geri geldiğinde çalışmanız kaldığı yerden devam eder
 • Sophos Central Self-Service hesapları kullanıcılarınızın e-posta hesaplarına güvenle giriş yapmasını sağlar

Basit Kurulum ve Yönetim Kolay Kurulum

Kurulum üzerinden basit bir e-posta istemcisi kaydının Sophos Central üzerine yönlendirilmesiyle sağlanır. Active Directory Sync veya Azure Active Directory Sync aracıyla kullanıcılarınız ve kullanıcılarınıza ait e-posta kutuları kolayca güvenlik altına alınır.

Kolay Yönetim

Günlük iş akışı rutinlerini optimize ederek sadece sezgisel hale getirmekle kalmıyor, aynı zamanda tüm işlem sürecini akışkan hale getiriyoruz. Güvenlik ilkelerinizi ayarlamak ve karantinaya alınan e-postaları incelemek sadece bir kaç tıklama ile gerçekleşir

E-Posta Akışı Sürecinde Sürekli Çalışır

E-posta istemciniz elektrik kesintisi ya da bulut tabanlı servisinizin devre dışı kalmasıyla beraber çalışmayı bırakırsa, Sophos Email otomatik olarak tüm gelen e-postalarınızı faydalandığınız hizmet devreye girene kadar sıraya alır. Hizmetiniz tekrar devreye girdiğinde tüm sıraya alınan e-postalarınız sağ salim size ulaşır.

Hizmet kesintisine uğramamak için

 • Gönderilemeyen e-posta sonrasında otomatik olarak uyarır
 • Dağıtımda olan tüm e-postaları sıraya alarak hiç bir e-postanızın kaybolmamasını sağlar
 • Acil durum gelen kutusu şirket e-postanıza erişebilmenizi sağlar

Anında Koruma

Sophos Email size alışılmışın dışında çalışarak varsayılan ayarlarıyla e-posta kutularınız içn anında koruma sağlar. Filtreleme kriterlerinizi bir kaç tıklamayla kolayca ayarlayabilirsiniz.

SophosLabs

Güvenlik Uzmanlarımıza Güvenin

Büyük veri analiz sistemimiz milyonlarca e-posta, URL ve dosyayı verimli bir şekilde işler.

Gerçek zamanlı veri ve analizlerden yararlanabilmeniz için gerçek zamanlı koruma ve gerçek zamanlı anti-spam sağlamaktayız.

Avustralya, Macaristan, İngiltere, ve Kanada’da bulunan laboratuarlarımız sayesinde ve yeni tehdit ve müşteri iletimlerinin analizleriyle 7/24/365 olarak anında koruma sağlar.

Basit Self-Servis Kullanıcı Portalı

Self-servis portalımız destek hizmetimizin aşırı yoğunluk oluşturmadan kullanıcıların kendi ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlar. Kullanıcılarımız portal sayesinde e-posta karantinalarına erişim ve bu karantinalarda kolay yönetim sunarak yanlış bir şekilde spam olarak işaretlenmiş e-postalara ulaşım sağlar. Kullanıcılar aynı zamanda gereksiz spam işaretlemelerinden kaçınmak için beyaz liste oluşturabilirler.

Sophos Central’ın Parçası

Tüm Güvenliğiniz için Tek Bir Yönetim Noktası

Hayatınızı kolaylaştırın. E-posta ayarlarınızı endpoint cihazlar, mobil cihazlar, web ve kablosuz cihazlarınızın yanında güvenlik durumunuzu tek bir noktadan yönetin. Basit ve sezgisel olan global olarak sürekli güncellenen platformumuzdan yararlanın. Daha fazla bilgi için tıklayın.

 

Sophos Security Heartbear ile Senkronize Güvenlik

İleri düzey saldırılar önceki zamanlara göre daha koordine bir şekilde gerçekleşir. Artık savunma hatlarınız da aynı şekilde koordine. Devrim niteliğindeki Security Heartbeat teknolojimiz tüm ürünlerimizin birbiriyle konuşmasını sağlar. Şimdilik Endpoint ve Güvenlik Duvarı ürünlerimiz için geçerli olan bu teknoloji yakında e-postalarınız içinde kullanılıyor olacak.