Karmaşık problemler için basit koruma.

Hedefli saldırılar ve hedefe yönelik oltalama saldırılarının şeffaf e-posta filtrelemesi karşısında hiç bir şansı yok.

İleri Düzey Koruma

Kullanıcılarınızı en son kimlik hırsızlık, şifre ve bankacılık dolandırıcılıkları ve diğer olaylara karşı korur. Şüpheli içerik, ek ve URL içeren e-postalara karşı kullanıcıları koruyarak verimliliklerini arttırır.

En son tehditlere karşı sürekli güncellenen antivirüs ve oltalama tespite teknolojisi kullanırken aynı zamanda da MIME tipi ve istisnai durum filtreleri kullanarak istenmeyen içeriği engelliyoruz.

Sophos Tıklama Sırasında Korur

Sophos tıklama sırasında zararlı e-posta URL’leri gizli, gecikmiş ve hedefe yönelik oltalama saldırılarını önler. Her e-postada bulunan her URL güvenli hale gelir. Herhangi bir cihazda, herhangi bir e-postada bulunan bağlantı tıklandığında, tıklanan bağlantı Sophos SXL veritabanında bilinirliği konusunda incelenir. Bu işlem içi herhangi bir yazılım gerekmez, uygulama hızlanır ve kullanıcının dikkati daha az dağılır.

Etkili Antispam

Gelen kutularınızı spam ve oltama saldırılarından arındırın.

  • Bilinirlik filtresi ağ kaynaklarınızı tüketmeden gateway üzerinde istenmeyen e-postaların %90’ını engeller
  • Antispam motoru en son oltalama saldırıları da dahil her zararlı yazılımı yakalar
  • Düzinelerce dil desteği ile ileri tespit yöntemleri gelen e-postaları filtreler

Şeffaf DLP & Şifreleme

Hassas e-postalarınızı otomatik ve şeffaf olarak şifreleyin ve dijital olarak imzalayın. İstemdışı gerçekleşen veri sızıntısını önleyin ve ileri düzey DLP ve güvenlik ilkesi tabanlı şifrelememiz ile uyumluluğu kolay hale getirin.

 

İleti gövdesi ve e-posta ekleri hassas veriye göre otomatik olarak taranır ve bu e-postalar engellecek veya şifrelenecekse bir kaç tıklamayla güvenlik ilkeleri sağlanır. Alternatif olarak Outlook eklentimiz ile kullanıcılara hangi e-postaların şifreleneceğine karar verme yetkisi verebilirsiniz.
Çözümümüzün en iyi kısmı ise paten alma sürecinde olduğumuz SPX Şifreleme ile kullanıcılarınıza şifrelenmiş e-postalarını e-posta istemcilerinde çevrimiçi, çevrimdışı, masaüstü ve mobil cihazlarında yönetmeyi tercih edebilmelerine olanağı sağlayabilmenizdir.

Basit Yönetim

Sophos’ta basitlik bizim temel ilkemizdir. Sophos ile karmaşıklıktan uzak bir şekilde tüm güvenlik özelliklerinize tek bir noktadan kontrol sağlayabilirsiniz.
Arayüzümüzde bu basitliğe erişebilmek için büyük yatırımlar yaptık. Bu sayede bir güvenlik ilkesini ya da ayarı değiştirmek için her seferinde manuel olarak erişim sağlamak zorunda kalmazsınız. İşlemlerinizi bu basitlik sayesinde bir kaç tıklamayla gerçekleştirebilirsiniz.

Eksiksiz Cihaz Üzerinde Raporlama

Cihaz üzerinde raporlama yapabilmek kullanıcılarınız tam olarak ne yaptığınız tespit edebilmenize olanak sağlar. Bu özellikle sorunları hızlıca çözer, güvenlik ilkelerinizi gözden geçirebilir ve ağ performansınızı arttırırken kullanıcılarınızı güven altına alırsınız. Raporları detaylı şekilde almak için ayrıca bir aygıt ya da yazılıma ihtiyacınız kalmaz.

Tek bir bakışta öntanımlı ve kişiselleştirilebilir raporlarla kullanım eğilimlerini ve temel aktiviteleri belirleyebilirsiniz. Anonim raporlar ile kullanıcı isimlerini gizleyebilir, gizlediğiniz isimleri dört göz prensibi ile tekrar gösterebilirsiniz.