Synchronized Encryption

Verinizi Her Yerden Otomatik Koruyun


Sophos Safeguard içeriğiniz oluşturulduğu andan itibaren koruma sğalar. Şifreleme sürekli aktif olduğu için güvenliği sorunsuz bir şekilde sağlarsınız. Synchronized Encryption verinize ulaşmadan önce kullanıcı, uygulama ve güvenliğinize entegre olan cihazları sürekli doğrulayarak korur.
Full Disk Encryption
Merkezi yönetimli full disk encryption Windows Bitlocker ve Mac FileVault gibi içinde bulunduğu işletim sistemlerin teknolojilerinin avantajlarından faydalanarak sizi korur. Sorunsuz anahtar ve kurtarma fonksiyonlarının yönetimini SafeGuard Management Center ile sağlar. İş akışınızı daha da basitleştirmwk içib Windows ve macOS full disk encryption’ı Sophos Central üzerinden yönetebilirsiniz.
Dosya Şifreleme
Dosyaları ayrı ayrı şifreler. Şifrelenen dosyalar paylaşım dosyası, USB bellek ya da bulut ortamına çıkarılsa dahi şifreli olarak kalır.

Otomatik ve Şeffaf

Son kullanıcı için şifreleme, şifreyi çözme ve bilgiye ulaşma otomatik ve şeffaf bir şekilde yapılır. Bu sayede veri güvenliği işinizi engellemez.

Her Zamanki Gibi

Şifreli bir dosyayı sanki şifresiz bir dosyaymış gibi açıp, düzenleyip, paylaşabilirsiniz.

Dışa Paylaşım

Paylaşım yapmak istediğiniz dosyalar için tek tıklamayla şifre üretebilirsiniz.

Platformlar ve Aygıtlar Arası Paylaşım Yapın

Safeguard Encryption Windows  Safeguard Encryption Apple  Safeguard Encryption Android

Isterseniz Mac bilgisayarda şifreleyin, isterseniz Windows bilgisayarda açın, hiç farketmez. Her cihazla uyumlu çalışırız.