Basit Web Güvenliği ve Kontrolü

Her kullanıcıyı, her cihazı, her yerde korur.

Denemek, Kurmak ve Yönetmek Çok Kolay

5 dakikada tüm özellikleri içeren deneme sürümünü kullanın

Sophos Web Gateway ile hayatınızı kolaylaştırıyoruz. 60 saniyede deneme sürümü için kayıt olun ve Web trafiğinizi dakikalar içinde güvenli hale getirin.

 

Tek, Entegre Yönetim Konsolu

Sophos Web Gateway, basit ve etkin bir şekilde yönetilen Sophos Central için ana bileşenlerden birisidir. Sophos Central endpoint ve mobil cihazlarınızı, sunucu ve web güvenliğinizi tek bir yerden entegre bir şekilde yönetebilmenize olanak sağlar.

Anında Görünürlük

Sophos Web Gateway lokal sunucularınızda veya yönetim biriminizde kurulum yapmanıza gerek kalmadan bulut platformu üzerindeki kaynaklardan yararlanarak global düzeyde kontrol sağlar. Rakipsiz sezgisel teknoloji ile ağ analizi yapın, şüpheli uygulamaları ve tehditleri basit düzenlemelerle hassas verilerinizden uzak tutun.
Basit AD senkronizasyonu ile kullanıcı seviyesinde hızlıca detaylı ve kapsamlı raporlar yaratın ya da esnek yapısı ile kanun ve düzenlemelere uygun bir şekilde anonim web kullanım raporları oluşturun.

 

İnceleyin:

  • Veri trafiği ve performansı
  • Güvenlik olaylar, kural ihlalleri ve yüksek riskli kullanıcıları
  • Üretkenliği ve güvenilirliği
  • Arama içerik ve koşullarını

Faydalanın:

  • Kullanıcı başına raporlama
  • Kişiselleştirilebilir rapor değişkenlerinden
  • Otomatik zamanlı raporlardan
  • CSV ve PDF olarak aktarılabilen raporlardan
  • Anonim raporlardan

İleri Düzey Güvenlik ve Kontrol

Basit, esnek ve içgüdüsel

Sophos Web Gateway’in, ihtiyacınız olduğunda kapsamlı ve detaylı Web kural yapılandırmasıyla ileri düzey özelliklerle yapılandırması çok kolaydır.

Tüm Veri Trafiğini, Kullanıcıları ve Cihazları Korur

Web saldırıların bir numaralı kaynağıdır ve en son oltalama saldırılardan, tehdit içeren, indirilen dosyalardan ve reklam saldırılarından kendinizi korumanız gerekmektedir.
Kullanıcıların internete erişim yaptığı yöntemler değişmiştir. Bulut hizmetleri altyapısından yararlanan ve ağınızda ya da mobil cihazlarda bulunan Box ve Salesforce gibi hizmetlerle çok sayıda cihaz üzerinden de kullanıcılar internete çıkış yapabilir.
Sophos Web Gateway işletmenizin internete çıkış yollarına göre tasarlanmıştır. Günümüzün karmaşık tehditlerine karşı tarama yapıp mücadele eder. Bu sayede güvenilir, sürekli bir şekilde güvenlik ilkelerinizi uygular, PC, Mac, Chromebook ve Apple iOS cihazlarınızın internet kullanımını güvenli hale getirirsiniz.

Entegre SSL Sertifika Yönetimi ve Tamper Koruması

Internet trafiğinin çoğunun şifreli olmasından ötürü SSL üzerinden daha fazla tehdit yayılabilmektedir. Bu yüzden HTTPS taraması çok önemlidir. Sophos Web Gateway önceden yüklü tüm sertifikalarıyla yüksek etkinlikteki HTTPS taramasını kolay ve hızlıca elde edersiniz. Dahası, karmaşık tamper korumasıyla etki alanınızdan çıkan kullanıcılar içinde korumanızı devam ettirebilirsiniz.

Kanıtlanmış Koruma

SophosLabs Tehdit İstihbaratı
SophosLabs her gün laboratuarda milyonlarca URL, e-posta, dosya ve diğer veri noktalarından gelen veriyi toplayan, ilişkilendiren ve analiz eden son teknoloji ürünü veri mantıksal analizi sistemidir. SophosLabs sürekli istihbarat ile gateway ürününüzü günceller ve en son zararlı yazılım, oltalama ve dağıtım sitelerinin yanında anonimleştiren proxy’ler ve diğer riskli web sitelerini takip eder. Bu özelliği ile Live Protection ağımızda gerçek zamanlı güncelleme sağlar.

Işık Hızından Performans

Kullanıcılarınıza dahi hız katabilen, güvenilir, son derece ölçeklenebilir güvenlik

Üstün Son Kullanıcı Tecrübesi

Sophos Web Gateway gerçekten sizin ve kullanıcılarınızı internette gezinme tecrübenizi ve web taramanızı hızlandırabilir. FastLane teknolojisi en uygun Sophos Web Gateway üzerine yönlendirir. Veri trafiği üzerinde azalan yük azami güvenlik ile en düşük gecikme seviyesini yaşarsınız. Sophos’u kurduktan sonra kullanıcılarınızı üretkenliğinin arttığını ve sürekli teknik destek biriminizi yavaş internet bağlantısı sebebiyle arayan mutsuz son kullanıcıların azaldığını görürsünüz.

Güvenilir, Global Yönetimli Bulut Altyapısı

Sophos Web Gateway kurumsal düzeyde global ağ üzerinde en yüksek güvenilirlikle sizi koruma altına alır. Tüm veri merkezlerimiz SOC 2 uyumludur ve müşterimizin ihtiyaçlarını bu altyapı ile sürekli olarak geliştirir ve genişletiriz.