Teknolojik Çözümler

Network Problemleriniz Solidway Akıllı Çözümler İle Son Buluyor

Solidway Networks, gelişmiş network ürünlerinin ve veri iletişim çözümlerinin tasarım, üretim ve pazarlamasında küresel çapta büyümeyi hedefleyen tamamı alanında uzman kadro tarafından her ölçekteki işletmenin network ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretme amacıyla, kurulmuş tamamen yerli AR-GE ile geliştirilmiş bir markadır. Solidway Networks küçük, orta ve kurumsal büyük işletmelerin global iletişim ağı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Kurumsal Ağ Anahtarı

Solidway switch ailesi Yönetilemeyen Tak-Çalıştır ürünlerden başlar Web yönetilebilir akıllı switchler, Layer2+ ve Layer3 segmentinde geniş bir yelpaze de çözümler sunar. 10G/40G bağlantılarında desteklendiği ürün gamında küçük-orta ve büyük işletmelerin tümüne uyarlanabilir yapıda çözümler üretir.

Endüstriyel ağ Anahtarı

Solidway endüstriyel switch ailesi yüksek seviyede dayanıklılık, ağ yedekliliği, Layer2+ seviyesinde en iyi fiyat/performans oranı sağlayan ve geniş ölçekli ürün portföyüne sahiptir. Tak çalıştır endüstriyel anahtar, Gigabit endüstriyel anahtar, Gigabit PoE endüstriyel anahtardan oluşan geniş portföy seçenekleri sunmaktadır.

İç / Dış Mekan Kablosuz Erişim Noktaları

Solidway Networks, tüm kablolu network ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunduğu gibi kablosuz network altyapı ihtiyaçlarına yönelik çözümler de sunmaktadır. Indoor ve Outdoor wireless ürün gamıyla orta ve büyük ölçekli projelerde uygun maliyetli çözümler sağlar.

Kablosuz Veri Aktarım Sistemleri

Solidway Networks, kablosuz veri aktarımı projelerinizde en ekonomik çözümler sunmanın yanısıra arazi şartlarına göre özelleşmiş yapıda ürün gamına sahiptir. Uzak ve kısa mesafelerde kesintisiz veri ve görüntü aktarımlarında profesyonel çözüm sunar. Şık tasarımlarla bir araya gelen profesyonel performans, dış mekân noktadan noktaya ve çoklu noktaya kablosuz ağ uygulamaları için ideal bir seçimdir. Uygun maliyetli çözüm sağlayarak sizleri kazı yapma, kablolama ve diğer yüksek maliyet gerektiren iş yükünden kurtularak zaman ve kazanç sağlamanızı sağlar.

Güvenlik Duvarı Ve Hotspot

Güvenlik duvarı (Firewall), iç ağa gelen ve iç ağdan çıkan trafiği denetlemek ve yetkisiz erişimleri ve zararlı aktiviteleri tespit edip önlemek için tasarlanmış yazılım veya donanım tabanlı olarak ya da ikisinin bileşimi olarak üretilen ağ güvenlik cihazıdır. Solidway Networks, kolay anlaşılabilir, kullanıcı dostu özellikte firewall cihazlarının da üretici konumundadır. Ayrıca Solidway, Hotspot Güvenlik çözümleri erişiminizi 5651 yasasına uygun hale getirir ve müşterilerinizin internet erişimlerini kontrol altına alır. Böylece işlenmesi muhtemel sanal suçların önüne geçerek cezai yükümlülükten sizi kurtarır.

Solidway Networks

Solidway Networks, gelişmiş network ürünlerinin ve veri iletişim çözümlerinin tasarım, üretim ve pazarlamasında küresel çapta büyümeyi hedefleyen tamamı alanında uzman kadro tarafından her ölçekteki işletmenin network ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretme amacıyla, ülkemizin önde gelen yazılım şirketi Inforelics A.Ş çatısı altında tamamen yerli AR-GE ile geliştirilmiş bir markadır.

Solidway Networks küçük, orta ve kurumsal büyük işletmelerin global iletişim ağı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

SWAP Acces Point Ailesi İle Tanışın!

802.11ac nin Ötesinde
Solidway yenilikleri ile yüksek yoğunluklu ortamlarda erişim keyfini yaşayın. Müşterileriniz ve çalışanlarınız için geleceğe yönelik Wi-Fi mobilitesini desteklemek için yüksek performans ve işlevsellik sunun.
Yenilikçi Tasarım
802.11ac ile gelen yeni jenerasyon Wave 2 teknolojisi ile buluşan Solidway erişim noktaları tavan tipi ve duvar tip seçenekleriyle şık tasarımları da beraberinde sunuyor. Tavana ve duvara sıfır montaj şeklinde uygunluk arz eden erişim noktaları kolay montajlanabilir şekilde tasarlanmıştır.
Uygulama Alanları
Solidway erişim noktaları anlık 150+ kullanıcı sayısına destek verebilen ve 1000 m2 lik açık alanda rahatlıkla kullanım sağlayabilen yapıda tasarlanmıştır. Ofisler,Toplantı Salonları , Oteller , Okullar , hastaneler,kafeteryalar gibi büyük alanlarda rahatlıkla kullanıla bilmekte ve birlikte gelen yönetim yazılımı sayesinde kolayca yönetilebilmektedir.
Bulut Yönetimi
Çok yakında, Solidway, merkezi yönetim platformlarına, bulut erişimi sunacak, böylece nerede olursanız olun, ağınızı dilediğiniz gibi yönetebileceksiniz.