Bitdefender

Kurumsal firmalar için daha hızlı ve verimli Güvenlik

Bitdefender GravityZone, firmalar için daha hızlı ve etkili risk yönetimi sunan, bulut ve sanallaştırma platformları için lider güvenlik çözümüdür. Kullandığı farklı mimari ve eşsiz teknolojileriyle, GravityZone en iyi koruma ve en iyi performans için 1 numaralı antimalware çözümüdür.

2015’in En İyi Kurumsal Güvenlik Çözümü
Koruma, performans ve kullanılabilirlik alanlarında en yüksek puan

GravityZone Teknolojileri

Her geçen gün biraz daha gelişen tehditlere karşı koruma, performans ve kullanılabilirlik anlamında en iyi karışımı sunmak sadece sürekli yenilik ile mümkündür.

GravityZone Mimarisi kurumsal çözümün dağıtımının günler içinde değil saatler içerisinde gerçekleştirilmesini sağlar.BRAIN akıllı öğrenme mekanizmalarını kullanır ve dünyanın neresi olursa olsun3 saniyeden kısa bir sürede tehdit istihbaratını teslim eder. Bitdefender Endpoint security Tools sanal ve fiziksel ortamlara otomatik olarak uyum sağlar ve bütün platformlar için en iyi performansı sunar.

İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan çözümü seçin

GravityZone, isterseniz kendi bünyenizden isterseniz de Bitdefender’ın kendi bulut sisteminden kullanabileceğiniz tek kurumsal çözümdür.. Antivirus, sezgisel proaktif algılama ile Antimalware, Güvenlik Duvarı ve Cihaz Kontrolü her 3 seçenekte de mevcut bulunan özelliklerdir.

ÜRÜNLER