Kaspersky Endpoint Security Cloud , tam zamanlı, özel bir BT güvenliği personeli olmayan işletmelerin karşılaştığı güvenlik ve yönetim zorluklarını ele almak için özel olarak geliştirilmiştir.

Yönetimi kolay, bulut tabanlı tek bir konsol; dosya sunucuları, PC’ler, akıllı telefonlar ve tabletler gibi işletmenizin güvendiği BT araçlarını güvende tutmanızı sağlamanın yanı sıra verilerinizi, fidye yazılım gibi işlerinizi aksatabilecek saldırı çeşitlerine karşı korur. Kaspersky Lab uzmanları tarafından geliştirilen varsayılan profiller, anında çalışmanıza olanak tanır.

BT güvenliği için sadece 15 dakika zamanınız olsa bile Kaspersky Endpoint Security Cloud, kurumsal ağınızı korumaya hazırdır. Web tabanlı konsolumuz, web’e bağlı dilediğiniz cihazı kullanarak güvenliği herhangi bir konumdan uzaktan yönetmenizi sağlar.

Yönetilen Servis Sağlayıcıları, çoklu kullanıcılı bulut konsolumuzla birden çok müşteri için güvenliği uzaktan kolaylıkla yönetebilir.

Categories:
Küçük ve orta ölçekli işletmeler için özel olarak geliştirilen Kaspersky Endpoint Security Cloud; birden fazla uç noktayı, mobil cihazı ve dosya sunucusunu istediğiniz yerde uzaktan yönetmenize olanak sağlar.

  • Tek bir basit, sezgisel bulut tabanlı konsol, kullanım kolaylığı ile güçlü siber güvenlik araçlarını ve yönetim özelliklerini birleştiriyor.
  • Kullanıcı dostu bulut tabanlı konsolumuzla birden fazla uç nokta, mobil cihaz ve dosya sunucusu için güvenliği istediğiniz yerde uzaktan yönetin.
  • Ekstra bir donanıma ihtiyaç yoktur; yönetim konsolu bulut ortamında barındırıldığı için Kaspersky Lab, altyapı unsurlarını sizin için uygular.
  • Dünyanın en çok test edilen, en fazla ödül alan güvenliğinden güçlü koruma.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kaspersky Endpoint Security CLOUD” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir