Exploit Prevention Çağımızın Tehditlerini Engeller

Sophos Intercept X’in sunduğu emsalsiz teknoloji, siz saldırıdan etkilenmeden saldırganı durdurmak için tasarlanmıştır. Intercept Yüz milyonlarca zararlı yazılım örneğini incelemekten ziyade fidye yazılımlarının kullandığı yayılma yöntemleri üzerinde yoğunlaşır. Bu sayede sıfırıncı gün saldırılarına daha siz maruz kalmadan engellemiş olur.

Size Intercept X ile beraber güçlü bir virüs temizliyicisi sunmaktayız. Çoğu geleneksel virüs temizleyicileri saldırıya olanak sağlayan zararlı yazılım dosyalarına silerken Sophos Clean zararlı kodun kendisini ve zararlı yazılım yarattığı kayıt anahtarlarını da ortadan kaldırır. Cihazınız adeta yeni format atılmış gibi temiz bir şekilde çalışır.

*Sophos Clean Sophos Intercept ile birlikte gelir ya da ayrı bir ürün olarak satın alınabilir.

Categories:

Derin öğrenme sinir ağının gücünü kuşanın

Tehdit önlemeyi eşsiz seviyelere taşıyın. Intercept X üzerine kurulmuş olan yapay zeka, bir derin öğrenme sinir ağıdır; makine öğreniminin, hem bilinen hem de bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları, imzalara bağlı olmaksızın tespit eden, gelişmiş bir çeşididir.

Intercept X, derin öğrenme sayesinde daha akıllı, daha ölçeklendirilebilir ve yalnızca geleneksel makine öğrenimini veya imza tabanlı saptamayı kullanan güvenlik çözümlerine kıyasla daha yüksek performanslıdır.

Fidye Yazılımlarını Durdurun

Intercept X’teki CryptoGuard yeryüzünde bilinen tüm fidye yazılımlarını engeller. Daha önce hiç görülmemiş fidye yazılımlarını ve ön yükleme kaydı saldırılarını durdurmak için davranış analizinden faydalanır. Bu özelliği sayesinde, var olan en gelişmiş fidye yazılımı önleme teknolojisidir.

Kötüye Kullanım Önleme

Intercept X, kötü amaçlı yazılımları dağıtmak, kimlik bilgilerini çalmak ve saptanmaktan kurtulmak için kullanılan teknikleri ve açıklardan faydalanmaları engelleyerek saldırganları uzaklaştırır. Sophos bu sayede, hileyle kurtulabilen hackerları ve ağınızdaki sıfır gün saldırılarını etkisiz hale getirir.

Intelligent Endpoint Detection and Response (EDR)

Built-in expertise to help you answer the tough questions about security incidents.

 

En güçlü koruma ile başlayın: Korumayı ve EDR’ı bir çözümde birleştirin

Uzmanlığı artırın, kişi sayısını değil: Dahili makine öğrenimi ve SophosLabs’ten tehdit istihbaratı

Kılavuzlu tehdit müdahalesi: Güvenlik tutumunuzu anlayın ve tek bir düğmeye tıklayarak müdahale edin

EDR’lı Intercept X Advanced sayesinde artık kuruluşlar güvenlik tehditlerinin kapsamını ve etkisini anlayabilir, fark edilmeyen olası saldırıları tespit eder, dosyaların tehdit olup olmadığını anlamak için analiz eder ve her an kuruluşların güvenlik tutumu üzerine güvenle rapor oluşturur.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Intercept X” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir