Microsoft Azure, kuruluşunuzun iş zorluklarını aşmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmış, sayısı her geçen gün artan bulut hizmetlerinden oluşur. En sevdiğiniz araçları ve çerçeveleri kullanarak çok büyük, küresel bir ağda uygulama oluşturma, yönetme ve dağıtma özgürlüğü sunar.

Category:

İşlerinizi sizin yerinize yapan çözümlerden oluşur

İlgili ürünler, hizmetler ve üçüncü taraf uygulamalar dahil olmak üzere gereksinim duyduğunuz her şeyi bir arada sunan bir Azure çözümüyle karşılaştığınız iş zorluklarının çözümlerini bulun. DevOps’tan iş analizine ve Nesnelerin İnterneti’ne kadar her senaryoda mevcut yatırımlarınızla birlikte çalışan ölçeklenebilir, uygun maliyetli bir çözümle kısa sürede çalışmaya başlayabilirsiniz.

Aradığınız küresel erişim ve yerel mevcudiyete ulaşın

Ölçeklenebilir, kendini kanıtlamış ve güvenilir Microsoft Bulut ile şirket içi veri merkezinizin sınırlarının ötesine geçin. Yeryüzündeki en büyük ağlardan biriyle bağlantısı sağlanmış, dünya çapındaki 100’den fazla yüksek güvenlikli tesisten oluşan ve enerji tüketimi açısından verimli olan bir altyapıyla işletmenizi dönüştürün ve maliyetlerinizi düşürün.

 

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Azure” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir